Witamy na stronie wydawnictwa Aktiv-Press

Jesteśmy wydawcą specjalistycznych czasopism medycznych - zapraszamy do zapoznania się z ich zawartością. Na tej stronie znajdziecie również informacje o konkursie na najlepszy preparat dermatologiczny, porady dotyczące ubezpieczeń dla lekarzy, kalendarz szkoleń i konferencji

Zapraszamy do udziału w grze:

Rozpoznaj zmianę skórną

Nasze czasopisma

Dermatologia Estetyczna

Dermatologia Estetyczna

Wydawana od 1999 roku. Dwumiesięcznik pod patronatem Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, indeksowany w Rankingu Polskich Czasopism Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (3 pkt) oraz w Index Copernicus (3,05 pkt). Magazyn adresowany przede wszystkim do dermatologów, lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną, dermatochirurgów i kosmetologów. Swoim zakresem tematycznym obejmuje choroby skóry, dermatochirurgię, lekarskie zabiegi kosmetologiczne, pielęgnację skóry, fotodermatologię, diagnostykę, psychodermatologię, farmakologię/kosmetologię.

Aktualny numer pisma
Dermatologia Dziecięca

Dermatologia Dziecięca

Pierwszy na polskim rynku magazyn medyczny poświęcony tej specjalności, objęty patronatem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego, indeksowany w Rankingu Polskich Czasopism Naukowych Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Adresowany głównie do lekarzy pediatrów, lekarzy rodzinnych, dermatologów i alergologów. Tematyka periodyku obejmuje schorzenia dermatologiczne charakterystyczne dla dzieci i młodzieży, choroby sprawiające problemy diagnostyczne i lecznicze (m.in. dermatozy dziecięce, atopowe zapalenie skóry, alergia kontaktowa, choroby autoimmunologiczne, grzybice), a także zagadnienia z zakresu farmakologii i pielęgnacji skóry. Pierwszy numer ukazał się w kwietniu 2011 r.

Aktualny numer pisma
Medycyna Estetyczna i Anti-Aging

Medycyna Estetyczna i Anti-Aging

Kwartalnik poświęcony rozwijającej się dynamicznie medycynie estetycznej i zdrowemu stylowi życia. Tematyka magazynu obejmuje m.in. przeciwdziałanie starzeniu się organizmu oraz zwalczanie skutków tego procesu (poprzez usuwanie defektów estetycznych, sposób odżywiania się itp.). Czasopismo dostępne w prenumeracie, w wolnej sprzedaży, a także w wybranych klinikach medycyny/dermatologii estetycznej. Wszystkie wydania archiwalne „Medycyny Estetycznej i Anti-Aging” można zamawiać w redakcji.

Aktualny numer pisma

Partnerzy