Witamy na stronie Aktiv-Press
Jesteśmy wydawcą specjalistycznych czasopism medycznych - zapraszamy do zapoznania się z ich zawartością. Na tej stronie znajdziecie również informacje o konkursie na najlepszy preparat dermatologiczny, porady dotyczące ubezpieczeń dla lekarzy, kalendarz szkoleń i konferencji.

 
 
   

Wydawana od 1999 roku. Dwumiesięcznik pod patronatem Sekcji Dermatologii Estetycznej oraz Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, indeksowany w Polskim Rankingu Czasopism Naukowych oraz w Index Copernicus.
Magazyn adresowany przede wszystkim do dermatologów, dermatochirurgów i kosmetologów. Swoim zakresem tematycznym obejmuje choroby skóry, dermatochirurgię, lekarskie zabiegi kosmetologiczne, pielęgnację skóry, fotodermatologię, diagnostykę, psychodermatologię, farmakologię / kosmetologię 
PRENUMERATA

   

Pierwszy na polskim rynku magazyn medyczny poświęcony tej specjalności, adresowany głównie do lekarzy pediatrów, dermatologów i alergologów. Tematyka periodyku obejmuje schorzenia dermatologiczne charakterystyczne dla dzieci i młodzieży, choroby sprawiające problemy diagnostyczne i lecznicze (m.in. dermatozy dziecięce, atopowe zapalenie skóry, alergia kontaktowa, choroby autoimmunologiczne, grzybice), a także zagadnienia z zakresu farmakologii i pielęgnacji skóry.
Pierwszy numer ukazał się w kwietniu 2011 r. 
PRENUMERATA

   

Kwartalnik, będący kontynuacją „Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej”,  poświęcony rozwijającej się dynamicznie medycynie estetycznej oraz profilaktyce zdrowotnej. Tematyka magazynu obejmuje przeciwdziałanie starzenia się organizmu oraz zwalczanie skutków tego procesu przez usuwanie defektów estetycznych. Czasopismo kierowane jest do lekarzy różnych specjalizacji (takich jak np. medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, endokrynologia, dermatologia) kosmetologów i kosmetyczek, a także do konsumentów.
Jest dostępne w prenumeracie i w wolnej sprzedaży. Wszystkie wydania archiwalne „Medycyny Estetycznej
i Przeciwstarzeniowej” można zamawiać w redakcji.
PRENUMERATA


  
 
 Kalendarz imprez
Książka na CD